Lokalizacja Ford Coaching > Coachowie

Coaching

Coachowie

JF prof picture closeup crop

Jadwiga  jest certyfikowanym coachem w metodzie co-active coaching. Swoją certyfikację zrealizowała w Coach Training Institute w Stanach Zjednoczonych na przestrzeni ponad 2 lat nadzorowanych studiów i pracy z różnymi klientami z USA i Europy.  Jest członkiem  International Coach Federation.

Międzynarodowy certyfikat profesjonalnego coacha w metodzie ko-aktywnej uzyskała w roku 2007 i od tamtej pory prowadzi samodzielną praktykę executive coaching skierowaną do osób prywatnych oraz do menedżerów średniego i wysokiego szczebla, we wszelkich rodzajach biznesów, wspomagając ich w procesach zmiany i rozwoju. Posiada ponad 800 godzin doświadczenia w coachingu biznesowym z klientami, w j. polskim i angielskim. Pracowała  m.in. dla takich klientów jak: BZWBK, Lagardere, One-2-One, Cirrus Aircraft, Radio ZET, PPG, Stroer, Pro Cardia Medical, Boston Scientific Europe i wielu innych.

O unikatowości jej oferty z zakresu executive coaching decyduje połączenie wysokiej międzynarodowej klasy umiejętności coachingowych, z ponad 20 letnim praktycznym  doświadczeniem menedżerskim w firmach typu korporacje międzynarodowe, duże i średnie  polskie przedsiębiorstwa oraz inicjatywy typu start-up (m.in Unilever, Reckitt Benckiser, Johnson & Johnson, Radio ZET, Cirrus Aircraft, Lagardere Group). To połączenie kompetencji daje jej wyjątkowy wgląd i umiejętność odnalezienia się w różnych kontekstach biznesowych Klientów.

Łączyła w swej pracy funkcje marketingowe i sprzedażowe. Przez wiele lat zarządzała międzynarodowymi markami (odpowiedzialność za rachunek wyników) i kierowała wielofunkcyjnymi zespołami międzynarodowymi przy realizacji strategii biznesowych i innowacji, pełniła kluczową rolę w procesach rekrutacji, restrukturyzacji funkcji marketingu i sprzedaży, a także rozwoju zespołów marketingowych i sprzedażowych.

Jest absolwentką SGH, wydziału handlu zagranicznego i studiów doktoranckich z nauk o zarządzaniu. Studiuje psychologię. Od ponad 10 lat prowadzi swoją firmę, oferując swoim klientom executive coaching, doradztwo w zakresie zarządzania i restrukturyzacji oraz specjalistyczne szkolenia kompetencji i umiejętności menedżerskich.  Jest głęboko przekonana, że sukces osiągają te osoby, które mają odwagę aby po niego sięgnąć i są przygotowane na ciągły rozwój, uczenie się i ciężka pracę.

Referencje

Zobacz, kto skorzystał
z naszych szkoleń