Lokalizacja Ford Coaching > Nasze doświadczenie

Coaching

Nasze doświadczenie

Oto co mówią klienci, którzy skorzystali z executive coachingu w Ford Coaching:

Grzegorz Janowski – v-ce Financial Director/CFO; MAROL Group, FMCG sector
„Pierwszy coaching z Jagą zrobiłem kilka lat temu, kiedy postanowiłem sprecyzować swą dalszą karierę zawodową. Nowe cele spowodowały iż spotkałem się z poważnymi wyzwaniami, związanymi z moja nową rolą w organizacji w tym zarządzaniem zespołami ludzi pracujących w organizacji jak i z nią współpracujacych. Praca z moim executive coachem byla cenna z kilku powodów: jej praktyczne menedżerskie doświadczenie zawodowe dało mi pewność, że w pelni rozumie moją sytuację  i jest w stanie służyć także radą jako mentor, mimo iż specjalizuje się w innej niż ja dziedzinie, z drugiej zaś strony sposób prowadzenia przez nią sesji coachingowych powodował, że na skutek właściwie zadawanych pytań, odpowiedzi przychodziły do mojej głowy same.
Sesje prowadziliśmy osobiście a w późniejszym okresie przez telefon/internet co także bylo dla mnie ogromnym udogodnieniem. Pełna elastyczność pozwalała mi rozmawiać wtedy, kiedy byłem przekonany że przerobiłem swoje zadania oraz czułem się komfortowo na tyle aby realizawać kolejne etapy.
Jaga jest osobą z jednej strony pełną pasji, znakomicie umiejącą koncentrować się na meritum zagadnienia, przez co szybko i precyzyjnie mogliśmy określać zadania a z drugiej strony cechuje ją duża dawka empatii, która dawała mi poczucie zaufania i otwartości w kontaktach.”

Agata Zbyszewska, Dyrektor- Aero Poznań, aviation training
„Z Jagą spotkałyśmy się na początku mojej scieżki zawodowej, gdy rozpoczynałam prace w Sky Share – spółce lotniczej. Jaga byla wtedy jednym z dyrektorów  i odpowiadała za sprzedaż, marketing oraz początkowo nadzorowała operacje lotnicze. Mimo tego, że nie byla moim bezpośrednim przełożonym, często mialam okazję z nią rozmawiać, a w czasie, gdy pracowałyśmy nad wspólnymi projektami, z chącię dzieliła się swoją wiedzą, doświadczeniem i udzielała  wsparcia. Gdy objęłam odpowiedzialność menedżerską za sprzedaż, miałam pewność, że nie tylko będę rozliczana z rezultatów, ale przede wszystkim, że otrzymam odpowiedź na każde pytanie, każdą wątpliwość i wskazówki, jak radzić sobie w nowej roli, jak negocjować z klientami a przede wszystkim jak utrzymać  wysoką motywację  w sytuacji, gdy sukcesy nie przychodziły od razu.
Praca z Jagą dawała mi nie tylko poczucie komfortu, ale również ciagłą motywację i energię do działania. W trakcie współpracy i dzięki jej coachingowi w trakcie pracy, zrozumiałam, że mogę być liderem i co więcej ta rola bardzo mi sie spodobała. Dzięki tej relacji nauczyłam się, że cały czas należy dążyć do osiągania swoich celów zawodowych pomimo przeszkód które napotykamy. Rady, wsparcie i motywacja, ale również ciągłe “pushowanie” sparwiało że moja energia była coraz większa, a przeszkody traktowałam jak wyzwania. Zrozumiałam także, że bycie liderem to nie tylko przewodzenie w projekcie, ale również dawanie motywacji innym i ciągłe samodoskonalnie się.
Pomimo, że obecnie nasze ścieżki zawodowe rozeszły się, nadal utrzymujemy kontakt i często rozmawiamy. Jej rady i wskazówki mają wpływ na moją pracę i spojrzenie na projekty nad którymi pracuję, są niezwykle cenne i stymulujące. Mam nadzieję, że nasza relacja będzie nadal ewoluowała i mobilizowała mnie do dalszego rozwoju.

Karolina Pietz-Drapińska, Prezes Zarządu Agencja Reklamowa NEKK, Grupa Kapitałowa NEUCA
Zatrudniłam Jagę,  jako swojego executive coacha, aby pomogła mi uporać sie z zawodowymi wyzwaniami, z którymi bezskutecznie mierzyłam sie w swojej roli w tamtym czasie i by zminimalizować odczucie frustracji i wypalenia, które odczuwałam po 10 latach intensywnej pracy.  Spotkania z Jagą okazały się bardzo wartościowe, budujące i motywujące do działania zarówno w obszarze zawodowym jak i osobistym.
Ku mojemu zdziwieniu, juz po pierwszym ze spotkań musiałam zacząć myśleć o tym, co jest dla mnie ważne w pracy i w życiu i czego tak naprawdę chcę dla siebie teraz  a gdzie chciałabym być za jakiś czas.
Odpowiedzi, jakich udzieliłam sobie na skutek precyzyjnych pytań Jagi, z jednej strony przestraszyły mnie, ale wypowiedziane głośno, zaistniały.  Dzięki wsparciu mojego coacha nabrałam odwagi i uwierzyłam, ze mogę wiele zmienić na lepsze. Spojrzałam na swoje życie zawodowe z zupełnie nowej perspektywy, zrozumiałam i zaakceptowałam swoja wartość, przeanalizowałam moje mocne strony i nauczyłam się z nich jeszcze efektywniej korzystać. Stałam sie również bardziej odporna na toksyczne zachowania innych, przestalam obawiać się zmiany istniejącego stanu rzeczy a wręcz częściej inicjować pozytywną zmianę.
W rezultacie executive coachingu weszłam na wyższy poziom biznesowy a  moja kariera zawodowa nabrała dużego tempa. Polecam prace z tym coachem wszystkim, którzy chcą dokonać naprawdę znaczących zmian i  nabrać energii do działania. Wieloletnie doświadczenie biznesowe Jagi ułatwia współpracę z coachem i powoduje, że efekty coachingu są szybkie i skuteczne.

Referencje

Zobacz, kto skorzystał
z naszych szkoleń