Lokalizacja Ford Coaching > Konflikt – skuteczne rozpoznawanie i zarządzanie

Aktualności

Konflikt – skuteczne rozpoznawanie i zarządzanie

Zwykle konflikt kojarzy się z pewnym zastojem, sytuacją napiętą, której rozwiązanie nie przychodzi łatwo. Niektórzy uznaliby wręcz, że jest niemożliwe. Konflikt, to stan, którego  doświadczamy często – w życiu i w biznesie. Wielu z nas doświadcza z tego powodu niepotrzebnego stresu, wypalenia zawodowego i związanych z nim trudności – emocjonalnych, rozpadu związków, utraty pracy.  Szukamy metod aby się odstresować, po dniu w którym doświadczaliśmy sytuacji konfliktowych. A to trochę jak szukanie lekarstwa na objawy. Proponuje Ci leczenie przyczyn 🙂

Rezerwuj

Konflikt, mimo tego, że jest trudnym dla wielu z nas doświadczeniem i często niemożliwym do uniknięcia – to można z niego wyjść z pozytywnym rozwiązaniem. Mało tego – może być dla każdej ze stron DOBRY i BARDZO EDUKUJĄCY.

Czy wiesz, że możliwe jest również takie prowadzenie komunikacji, które prowadzi do minimalizacji ryzyka powstania konfliktu?

Gdzie spotykamy się z sytuacjami konfliktowymi?

W BIZNESIE – gdy w trakcie współpracy spotykają się różne osoby, pracują nad wspólnymi projektami, lub pozostają w sytuacji zależności zawodowej, w relacjach z klientami, w codziennych relacjach firmowych, na jednym lub wielu poziomach zarządczych. Konflikty mają różną genezę i różne skutki. Jedne z nich mogą prowadzić do rozpadu spółek czy utraty kontraktów, inne upośledzają współpracę i efektywne działanie Twojej firmy.

W ŻYCIU– setkach codziennych sytuacji, od wyboru kierunku wakacji, urządzania mieszkania, wychowania dzieci, podziału obowiązków domowych, po poglądy polityczne i religijne, wreszcie oczekiwania w stosunku do partnerki/partnera w życiu, dzieci czy dalszej rodziny.

Jak sobie z tym radzić?

Aby efektywnie i konstruktywnie funkcjonować w życiu i w świecie biznesu warto nauczyć się skutecznie zarządzać konfliktami. Żeby jednak wiedzieć, jak sobie radzić z różnymi rodzajami konfliktu, na początek trzeba wiedzieć jak je prawidłowo rozpoznać i sklasyfikować. Od tego zależy bowiem strategia działania, jaką przyjmiemy.

A oto program warsztatu:

 • z jakimi RODZAJAMI KONFLIKTÓW spotykamy się najczęściej i jak je rozpoznawać
 • jaki jest Twój indywidualny STYL komunikacji w konflikcie
 • jak zaplanować działania, mające na celu skuteczne zarządzanie konfliktem
 • czy są konflikty, których nie można rozwiązać?
 • jak odczytywać z twarzy Twojego rozmówcy EMOCJE towarzyszące mu w konflikcie. Poznasz zasady interpretacji ekspresji emocjonalnych oraz odczytywania niemożliwych do zamaskowania mikroekspresji emocji
 • jak wygląda Twój własny PROFIL EMOCJONALNY w sytuacji konfliktu
 • W JAKI SPOSÓB ZARZĄDZAĆ SYTUACJĄ KONFLIKTOWĄ poprzez skuteczne techniki komunikacji w konflikcie i efektywne dawanie informacji zwrotnej
 • Jak się KOMUNIKOWAĆ, aby minimalizować ryzyko powstania konfliktu.

Do kogo kierujemy to szkolenie:

 • do osób, które na co dzień PRACUJĄ Z INNYMI LUDŹMI,
 • do każdego, kto chce konstruktywnie wychodzić z sytuacji konfliktowych i kryzysowych

Cena i szczegóły

Cena szkolenia: 499 zł brutto.  Uczestnictwo opłacisz klikając w poniższy link:

 

Ponieważ szkolenie ma charakter otwarty, w sytuacji gdyby nie doszło do skutku – zwrócimy Ci środki.

Miejsce: Warszawa, Centrum Konferencyjne Golden Floor.

W cenę szkolenia wliczone są:

 • materiały
 • przerwa kawowa
 • certyfikaty Ford PPD zaświadczające ukończenie szkolenia.

Nadchodzące szkolenia otwarte

Referencje

Zobacz, kto skorzystał
z naszych szkoleń