Lokalizacja Ford Coaching > Zarządzanie konfliktami w biznesie

Szkolenia

Zarządzanie konfliktami w biznesie

Gdy w biznesie gra toczy się o dużą stawkę a w trakcie współpracy spotykają się różne osoby, często wybuchają konflikty. Mają różną genezę i różne skutki. Jedne z nich mogą prowadzić do rozpadu spółek czy utraty kontraktów, inne upośledzają współpracę i efektywne działanie Twojej firmy.

Aby efektywnie i konstruktywnie funkcjonować w świecie biznesu warto nauczyć się skutecznie zarządzać konfliktami. Żeby jednak wiedzieć, jak sobie radzić z różnymi rodzajami konfliktu, na początek trzeba wiedzieć jak je prawidłowo rozpoznać i sklasyfikować. Od tego zależy bowiem strategia, jaką przyjmiemy. Czy wiesz, że możliwe jest także takie prowadzenie komunikacji, które prowadzi do minimalizacji ryzyka powstania konfliktu?

To co mamy dla Ciebie to nie wykład teoretyczny, ale intensywny, praktyczny trening umiejętności prowadzony w małej grupie. To, ile z niego wyniesiesz, zależy wyłącznie od Ciebie.
W ciągu intensywnego dnia pracy warsztatowej dowiesz się:

  • z jakimi rodzajami konfliktów spotykamy się najczęściej i jak je rozpoznawać
  • jaki jest Twój indywidualny styl zarządzania w konflikcie
  • jak zaplanować działania, mające na celu skuteczne zarządzanie konfliktem
  • co zrobić z konfliktami, których nie można rozwiązać?
  • jak odczytywać z twarzy Twojego rozmówcy emocje towarzyszące mu w konflikcie. Poznasz zasady interpretacji ekspresji emocjonalnych oraz odczytywania niemożliwych do zamaskowania mikroekspresji emocji
  • jak wygląda Twój własny profil emocjonalny w sytuacji konfliktu
  • w jaki sposób zarządzać sytuacją konfliktową poprzez skuteczne techniki komunikacji w konflikcie i efektywne dawanie informacji zwrotnej
  • Jak się komunikować, aby minimalizować ryzyko powstania konfliktu.

Umiejętności, które zdobędziesz, zmienią na zawsze sposób, w jaki będziesz podchodził do sytuacji konfliktowych. Pomogą Ci budować jeszcze bardziej owocne relacje międzyludzkie i potencjalnie nie raz ustrzegą przed konsekwencjami poważnej kłótni.

Dołącz do nas na praktyczne warsztaty w dniu 25 sierpnia 2017, Warszawa
Jeśli ten termin Ci nie odpowiada – sprawdź inne wydarzenia w tym cyklu:
29 sierpnia 2017, Warszawa
6 września 2017, Warszawa
12 września 2017, Warszawa
22.09.2017 – do potwierdzenia

Pobierz program szkolenia Rezerwuj

Korzyści z treningu zarządzania konfliktem

Zdobyte umiejętności będę Ci szczególnie pomocne w:
• zarządzaniu zespołem pracowników
• negocjacjach biznesowych
• pracy w obsłudze klienta
• prowadzeniu mediacji
Podniosą Twoją zdolność radzenia sobie z sytuacją konfliktu. Znajdą zastosowanie zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.


Szczegóły techniczne i cena

Trener
Szkolenie jest prowadzone przez Jadwigę Ford. Jadwiga jest jednym z dwóch autoryzowanych w Polsce trenerów profesora Paula Ekmana (jeden ze 100 najbardziej wpływowych psychologów XX wieku, współodkrywca mikroekspresji oraz autor technik oceny prawdomówności opartych na faktach naukowych), specjalistką od mikroekspresjii twarzowych oraz analizy zachowania.
Jadwiga łączy posiadaną wiedzę specjalistyczną z zakresu nauk behawioralych i psychologii ze świadomością realiów funkcjonowania w życiu biznesowym. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu ogólnym w korporacjach międzynarodowych oraz firmach typu start-up (m.in. Unilever, Reckitt Benckiser, Johnson & Johnson, Lagardere Group, Cirrus Aircraft).
Jadwiga jest certyfikowanym coachem biznesowym, mentorem i trenerem. Ma 12 letni staż w realizowanej działalności oraz ponad 2000 h przeprowadzonych szkoleń i coachingu.

Certyfikat
Po zakończeniu warsztatu, każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia firmowany przez Ford Coaching.

Umiejętności, które zdobędziesz, zmienią na zawsze sposób, w jaki będziesz podchodził do sytuacji konfliktowych. Pomogą Ci budować jeszcze bardziej owocne relacje międzyludzkie i potencjalnie nie raz ustrzegą przed konsekwencjami poważnej kłótni.

Cena

600 zł (+VAT)

Cena zawiera w sobie materiały szkoleniowe, certyfikat, całodzienną przerwę kawową.


Nadchodzące szkolenia otwarte

Referencje

Zobacz, kto skorzystał
z naszych szkoleń