Nasz zespół

Jadwiga Ford

Jadwiga Ford

PRAKTYK BIZNESU, TRENER, COACH, PSYCHOLOG

• Certified Professional Co-active Coach (CPCC), CTI (The Coaches Institute) – USA. • Associate Certified Coach (ACC), ICF (International Coaching Federation) (lapsed). • Specjalistka w zakresie zaawansowanych kompetencji emocjonalnych oraz oceny wiarygodności. Autoryzowany Trener Prof. Paula Ekmana • Psycholog (psychologia kliniczna i kształtowania oraz modyfikacji zachowań) – diagnoza, terapia, praca z klientami wysokofunkcjonującymi.

Maria Zielińska

Maria Zielińska

trener, mediator

Studiuję coaching i mediacje społeczne, posiadam certyfikat mediatora rodzinnego. Prowadzę szkolenia z zakresu porozumienia bez przemocy dla dzieci w wieku szkolnym. Pasjonuje mnie praca z dziećmi i młodzieżą. Zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym jestem zwolennikiem stosowania języka potrzeb.

Anna Fijałkowska

Anna Fijałkowska

trener, menedżer projektu

Studiuję coaching i mediacje społeczne, w ramach praktyk prowadzę indywidualne sesje coachingowe. Interesuję się komunikacją interpersonalną. Jestem głęboko przekonana, że praktykowanie wdzięczności i życzliwe podejście do ludzi podnosi poziom satysfakcji z życia.